Пліч-о-пліч: відбулися змагання з футзалу серед шкільних команд Батівської селищної територіальної громади

Дата: 21.02.2024 11:56

19 лютого 2024 року на базі спортивної зали Сернянської гімназії відбулися змагання з футзалу  серед шкільних команд Батівської селищної територіальної громади в рамках проведення ІІ (територіального) етапу змагань «Пліч-о-пліч: Всеукраїнські шкільні ліги».

За перемогу змагалися 7 команд закладів освіти нашої громади.

Юні спортсмени та спортсменки продемонстрували неабиякі футбольні здібності, командну гру, справжню спортивну боротьбу та бажання до перемоги

Перемогу у запеклій футбольній баталії здобула команда  Сернянської гімназії,  2 місце — Батрадівська гімназія, 3 місце — Батівський ліцей.

Дякуємо організаторам, вчителям фізичної культури та нашим талановитим школярам за участь та підтримку всеукраїнської ініціативи!

Щиро вітаємо переможців та учасників змагання!

Дякуємо нашим захисникам за можливість навчатися, працювати та проводити такі заходи!