Змагання з футболу серед школярів

Дата: 24.10.2023 18:12

Вже за доброю традицією Батівської громади відбулися осінні змагання з футболу для залучення дітей та молоді до активних занять з фізкультурою і спортом, а також популяризації футболу серед учнівської молоді.

Футбольні баталії вирували між гімназіями та ліцеями нашої громади 24 жовтня 2023 року на базі Батівського ліцею. Участь у змаганнях взяли 7 команд юних футболістів закладів загальної середньої освіти Батівської селищної територіальної громади.

Зіграно чимало надзвичайно цікавих та захоплюючих ігор!

Серед команд гімназій перемогу здобула команда Батівської гімназії, друге місце - Батрадівська гімназія, третє місце - Сернянська гімназія.

Серед команд ліцеїв перемогу здобула команда Батівського ліцею, друге місце - Бакошський ліцей імені Івана Франка, третє місце - Баркасівський ліцей.

Найрезультативнішими гравцями у своїх номінаціях було визнано:

- кращий захисник - Сабов Іштван (Горонглабська гімназія) та Литка Сергій (Бакошський ліцей імені Івана Франка);

- кращий нападник - Довкуш Юрій (Батрадівська гімназія) та Баратей Матей (Батівський ліцей);

- кращий воротар - Товт Матей (Сернянська гімназія) та Челе Адам (Баркасівський ліцей).

Дякуємо вчителям, організаторам та батькам юних спортсменів за проведену важливу роботу в напрямку спортивного виховання дітей та молоді!

Вітаємо переможців та учасників, бажаємо ніколи не зупинятися на досягнутому!