Стартував набір на наступний курс підготовки населення до національного спротиву

Дата: 15.10.2023 09:45

Чекаємо на всіх, хто хоче покращити знання, уміння та навички військової справи, бути готовими у будь-який час захистити Україну, свої сім'ї та власний дім.

Запрошуємо громадян Берегівського району, віком від 18 до 60 років на наступний 3-х місячний базовий курс підготовки населення до національного спротиву!

Навчання безоплатне, проводиться по 3-4 години на тиждень. З групами працюватимуть досвідчені військові інструктори та тренери.

Підготовку здійснюватимуть у відділеннях першого в Україні Центру підготовки населення до національного спротиву в кожному з районів Закарпаття. Після проходження навчань учасники отримають сертифікати.

Складовими національного спротиву є проведення теоритичних та практичних занять з вогневої та тактичної, спеціальної фізичної підготовки, тактичної медицини, підготовки зв’язку, військової топографії та інженерної підготовки.

Щоб зареєструватися, заповнюйте заявку на порталі Допомога Закарпаття та доєднуйтеся до Центру підготовки населення до нацспротиву: https://dopomoga.digital-zakarpattia.com.ua/application