Проєкт «Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних та залучення громад» триває

Дата: 28.08.2023 16:05

Протягом серпня на базі МЦ Здибанка відбулася друга діалогова сесія у рамках проєкту «Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних та залучення громад», який втілюється «Міжнародною організацією з міграції» IOM Ukraine в партнерстві з «Західноукраїнським ресурсним центром» та фінансується Посольством Канади.

У другій діалоговій сесії взяло участь 30 представників/ць громади, в т.ч. місцева влада, фахівці сфери освіти та культури, молодь, ВПО, активна громадськість та представники громадських організацій. Діалогова сесія була насичена жвавими дискусіями, однак вдалося знайти спільне рішення та підтвердити зацікавленість громади у реалізації проєкту щодо встановлення інформаційно-вказівних та дорожніх знаків. За підсумками діалогових сесій та консультацій тренерів, робочою групою розроблено та подано до розгляду проєктна заявка для отримання грантових коштів. Протягом вересня на нас чекає навчання з проєктного менеджементу та захист проєкту.

Дякуємо координаторам та тренерам, а також учасникам за активну роботу! Кожна людина є важливою у процесі розвитку громади! Наше майбутнє у наших руках!

Дякуємо Збройним силам України за можливість жити й працювати під мирним небом!