Постраждалі від сексуального насильства під час війни та домашнього насильства можуть отримати безоплатну правову допомогу від держави

Дата: 05.06.2023 16:19

Сексуальне насильство під час війни – це воєнний злочин, і для його покарання є дієві правові інструменти.

Які дії окупантів кваліфікуються як СНПК? Будь-який примус сексуального характеру  чоловіків, жінок та дітей. Від дотиків, примусового роздягання (в тому числі при фільтрації) до травмування статевих органів та зґвалтування.

Чи має значення, як давно відбувся злочин? Ні, це злочин без строку давності. По допомогу можна звернутися, коли відчуваєте готовність. Навіть через декілька років.
Якщо ви, ваші рідні чи знайомі пережили злочини окупантів – будь ласка, зверніться по допомогу. Система безоплатної правової допомоги надає консультації з правових питань, необхідну інформацію та послуги адвокатів.

Зверніться до контактного центру БПД - 0 800 213 103 (безоплатно та конфіденційно).

Ми поруч, щоб допомогти!

—---------------------------------

Сексуальне насильство під час війни (СНПК) – це воєнний злочин.

Це ще один вид зброї ворога.

Це не лише зґвалтування чи травмування статевих органів, а й навіть погрози це вчинити.

Це злочин без строку давності. По допомогу можна звернутися, коли людина буде готова. Навіть через декілька років.

Якщо ви, ваші рідні чи знайомі пережили злочини окупанта – будь ласка, зверніться по допомогу.

Система безоплатної правової допомоги надає консультації з правових питань, необхідну інформацію та може призначити адвоката, послуги якого будуть безоплатні.

Як звернутися до системи БПД:

• телефоном 0 800 213 103

• у телеграм https://t.me/LegalAidUkraineBot

• до найближчого бюро правової допомоги: https://bit.ly/bpd_buro

Ми поруч, щоб допомогти.