У Закарпатській області створено інформаційно-довідковий портал "Допомога Закарпаття"

Дата: 01.05.2023 14:49

Закарпатською обласною державною адміністрацією – обласною військовою адміністрацією створено цифровий інформаційно-довідковий портал „Допомога Закарпаття”.

☝️ Даний Портал призначений для надання можливості мешканцям області та внутрішньо переміщеним особам отримати всю необхідну довідкову інформацію (про житло, матеріальну та гуманітарну допомогу, медичну та психологічну допомогу, пошук роботи тощо) та звернутись за допомогою в рамках єдиного посилання.

Також на Порталі можна:

✔️ подати заявку на отримання часткової компенсації за придбання альтернативних джерел енергії для місцевого бізнесу в рамках проєкту „Energy help”;

✔️ оформити заявку на отримання матеріальної допомоги або проходження оздоровлення для військових та родин зниклих безвісти чи загиблих захисників;

✔️ подати заяву до набору до обласного центру підготовки населення до національного спротиву.

Реєстрація та вільне користуватися Порталом за посиланням: