Дата: 16.12.2022 12:34

Повідомлення

Батівська селищна рада оголошує про основний етап розробки проекту державного планування «Детальний план території смт. Батьово, вул. Сернянська, 1, Берегівського району на території Батівської селищної ради (у межах населеного пункту)», а саме про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у розгляді проекту містобудівної документації та Звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документа державного планування.

ПОВНА НАЗВА ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ

«Детальний план території смт. Батьово, вул. Сернянська, 1, Берегівського району на території Батівської селищної ради (у межах населеного пункту)». Мета розробки детального плану – визначення параметрів забудови та функціонального призначення земельної ділянки загальною площею – 0,15 га (орієнтовно) в межах населеного пункту смт. Батьово, на території Батівської селищної ради, ради, з метою будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

Проект розроблено на підставі рішення Батівської селищної ради №278 від 07 вересня 2021 року.

Розробник проекту детального плану - ФОП Гурин В. П.

Виконавець звіту про стратегічну екологічну оцінку - ФОП Гурин В. П.

ОРГАН, ЩО ПРИЙМАТИМЕ РІШЕННЯ ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ – Батівська селищна рада.

ПЕРЕДБАЧУВАНА ПРОЦЕДУРА ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

Дата початку та строки здійснення процедури: громадське обговорення проекту Детального плану та Звіту про стратегічну екологічну оцінку розпочато з дня їх оприлюднення – 16 грудня 2022 р. в приміщенні Батівської селищної ради та на сайті https://batyovo-rada.gov.ua/ і триватиме до 15 січня 2023 року (включно).

ДАТА, ЧАС І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗАПЛАНОВАНИХ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

16 січня 2023 року о 10.00 год. у приміщенні Батівської селищної ради за адресою: смт. Батьово, вул. Кошута, буд. 128 відбудуться громадські слухання з презентацією та експонуванням проекту.

Ознайомитися з проектом Детального плану та Звітом про стратегічну екологічну оцінку можна:

- на офіційному сайті сільської ради https://batyovo-rada.gov.ua/

- в приміщенні Батівської селищної ради за адресою: 90212, Закарпатська обл., Берегівський р-н, смт. Батьово, вул. Кошута, буд. 128

ОРГАН, ДО ЯКОГО ПОДАЮТЬСЯ ЗАУВАЖЕННЯ І ПРОПОЗИЦІЇ, ЙОГО ПОШТОВА ТА ЕЛЕКТРОННА АДРЕСИ ТА СТРОКИ ПОДАННЯ ЗАУВАЖЕНЬ І ПРОПОЗИЦІЙ

Зауваження і пропозиції до Детального плану території та Звіту із стратегічної екологічної оцінки подаються до Батівської селищної ради, тел.: тел.: 03141-49355, e-mail: batyu.kozseghaza@gmail.com.

Строк подання зауважень і пропозицій становить 30 днів, тобто до 15 січня 2023 року (включно).

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

НЕОБХІДНІСТЬ ПРОВЕДЕННЯ ТРАНСКОРДОННИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ щодо проекту документа державного планування – відсутня.