Дата: 20.10.2022 11:36

ОГОЛОШЕННЯ

Розпочинається підготовчий етап до розробки детального плану території, а саме: «Детальний план території смт. Батьово, вул. Сернянська, 1, Берегівського району на території Батівської селищної ради (у межах населеного пункту)» згідно рішення 9 сесії VIII скликання Батівської селищної ради №278 від 07 вересня 2021 року «Про розробку детального плану територій»

Розпочинається громадське обговорення для включення інтересів громадськості, при розробці містобудівної документації, в завдання на проектування та в заяву про визначення стратегічної екологічної оцінки.

Строк подачі зауважень щодо включення інтересів громадськості при розробці детального плану території, в його завдання на проектування  триватимуть 15 днів, до 04 листопада 2022 року.

Строк подачі зауважень щодо включення інтересів громадськості в заяву про визначення стратегічної екологічної оцінки триватиме 15 днів, до 17 години 04 листопада 2022 року.

З всіма пропозиціями і зауваженнями звертатись в сектор містобудування, архітектури, земельних ресурсів та комунального майна виконавчого комітету Батівської селищної ради: смт. Батьово, вул. Кошута, буд. 128, або на ел. адресу: e-mail: batyu.kozseghaza@gmail.com