Важлива інформація!

Дата: 28.01.2022 13:49

З метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19, Виконавчий комітет Батівської селищної ради прийняв рішення  ТИМЧАСОВО з 01 лютого 2022 року обмежити доступ до адміністративних будівель, споруд і службових приміщень Батівської селищної ради, виконавчого комітету Батівської селищної ради, інших виконавчих органів Батівської селищної ради усіх осіб, крім працівників виконавчого комітету Батівської селищної ради, інших виконавчих органів Батівської селищної  ради, депутатів всіх рівнів, працівників правоохоронних органів, керівників підприємств, установ, організацій та осіб, які мають негативний результат тестування на СОVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до здійснення заходу (відвідування закладу), або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від СОVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров'я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія).

Проведення службового та особистого прийомів громадян Батівським селищним головою, секретарем селищної ради, а також у виконавчих органах Батівської селищної ради та підвідомчих їм комунальних підприємствах, установах та організаціях проводити з урахуванням вищевказаних обмежень.

Обмеження визначені вище не застосовуються у випадках необхідності вчинення актових записів в установленому законодавством порядку.