Дата: 25.01.2022 15:30

ОГОЛОШЕННЯ

З метою визначення перспективних напрямків розвитку територіальної громади, виконавчим комітетом Батівської селищної ради розпочинається процес підготовки Стратегії розвитку Батівської селищної територіальної громади. Для стратегічного планування, передбачається утворити робочу групу з представниками різних сфер життєдіяльності населених пунктів територіальної громади.

Запрошуємо всіх зацікавлених мешканців громади долучитися до процесу створення Стратегії розвитку Батівської селищної територіальної громади та подати кандидатуру для включення до складу робочих груп.

Для реєстрації пропонуємо подати заяву довільної форми до Виконавчого комітету Батівської селищної ради. Заява повинна містити наступні відомості про заявника:

• Прізвище, ім’я по батькові, адресу проживання, сферу діяльності, контактний телефон, згоду на обробку персональних даних.

Пропозиції щодо формування робочої групи просимо подати до виконавчого комітету Батівської селищної ради за адресою: вул. Кошута, 128, смт. Батьово,  або на електронну пошту batyu.kozseghaza@gmail.com (в сканованому вигляді) в строк до 04.02.2022 року.

Довідки за телефоном (095) 8949059

Контактна особа: Галамбош Габріелла Василівна

(фото з просторів Інтернету)