Дата: 19.01.2022 12:57

Увага!

Важлива інформація для ФОП – платників єдиного податку

З метою уникнення розбіжностей при нарахуванні та сплаті єдиного податку  ТЕРМІНОВО просимо платників єдиного податку (І та ІІ групи) звернутися до Берегівської ДПІ Головного управління ДПС у Закарпатській області із Заявою про зміну ставки єдиного податку.

(Нагадуємо, що на території громади встановлено:

для платників єдиного податку першої групи (в незалежності від видів господарської діяльності визначених Класифікацією видів економічної діяльності та з урахуванням обмежень визначених в п.291.5 ст.291 Податкового кодексу України) 5 (п’ять) відсотків від розміру прожиткового мінімуму  встановленого на 01 січня 2022 року; (124,05 грн)

для платників єдиного податку другої групи (в незалежності від видів господарської діяльності визначених Класифікацією видів економічної діяльності та з урахуванням обмежень визначених в п.291.5 ст.291 Податкового кодексу України) 10 (десять) відсотків від розміру мінімальної заробітної плати встановленої на 01 січня 2021 року; (650, 00 грн))

Заяву можна подати особисто, поштою,  а також через засоби електронного сервісу «Електронний кабінет» на сайті Головного управління ДПС у Закарпатській області.

Для більш оперативного реагування  просимо подавати Заяву (згідно Наказу Мінфіну №308 засобами електронного сервісу.

Паперовий варіант Заяви можна завантажити за посиланням: