Батівська селищна територіальна громада отримала новий шкільний автобус

Дата: 22.12.2021 15:40

Батівська селищна територіальна громада отримала новий шкільний автобус

20 грудня 2021 року Батівська громада в межах співфінансування з державного та місцевого бюджетів отримала новий сучасний шкільний автобус.

Завдяки ініціативам Президента України Володимира Зеленського та Уряду в Україні щороку з державного бюджету надається субвенція на закупівлю шкільних автобусів для забезпечення регулярного безоплатного перевезення до місць навчання і додому учасників освітнього процесу, які проживають на відстані понад 2 кілометри. Безпечний та комфортний підвіз покликаний забезпечити учнів рівним доступом  до якісної освіти.

Висловлюємо щиро подяку керівництву Закарпатської обласної державної адміністрації, а також Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА.

Завдяки конструктивній взаємодії та співпраці державної виконавчої влади області та органів місцевого самоврядування стає можливим досягнення спільних цілей та  важливих змін у житті громади.