Інформаційне повідомлення для керівників торгівельних мереж, ринків, закладів громадського харчування

Дата: 05.11.2021 00:39

Головне управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області наголошує на посилення контролю за дотриманням обмежувальних заходів в області. Ми маємо діяти на упередження розповсюдження хвороби, щоб уникнути запровадження «червоної зони» та забезпечити функціонування області у звичайному режимі. Адже всі розуміють, що вона означає — це навчання дітей онлайн, а не у школах, функціонування пасажирського транспорту лише у спецрежимимі, заборона проведення абсолютно всіх масових заходів, та що не менш важливо, обмеження роботи деяких підприємств.

Щоб цього не допустити, ми повинні чітко слідувати нормам протиепідемічних заходів. Жорстке дотримання вимог Постанови Кабінету Міністрів від 09 грудня 2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», а також слід звернути увагу на обов'язковість проведення щеплення працівниками ввірених Вам закладів, або oci6, що здійснюють господарську діяльність на території зареєстрованої потужності (ринки).

В paзi виявлення спеціалістами Держпродспоживслужби порушень щодо недотримання карантинних обмежень, службою будуть застосовані адміністративні санкції відповідно до вимог чинного законодавства України (штраф на суму 17000-34000 грн на громадян та 34000-170000 грн на посадових ociб; (за перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту 170-255грн)).

Лише спільні зусилля, взаємопорозуміння та чітке дотримання правил карантину є запорукою стабілізації ситуації із захворюваністю на коронавірус, i в цілому єдиним шляхом для недопущення введення «червоної зони» на території області.