Дата: 03.06.2021 08:24

Виконавчий комітет Батівської селищної ради оголошує конкурс громадських ініціатив на території Батівської селищної територіальної громади.

Конкурс проводиться з метою реалізації Програми «Підтримка громадських ініціатив Батівської селищної територіальної громади  на 2020-2025 роки», відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу для підтримки громадських ініціатив Батівської селищної територіальної громади на 2020-2025 роки.

Мета конкурсу підтримка ініціатив, спрямованих на активізацію громадського сектору, розвиток навиків самоорганізації населення, залучення додаткових ресурсів для спільного вирішення соціальних та економічних проблем на території Батівської селищної територіальної громади, покращення благоустрою населених пунктів та вирішення нагальних проблем громади.

Пріоритетні напрямки:

- покращення благоустрою (покращення зовнішнього вигляду та санітарного стану населених пунктів; утримання, догляд, насадження дерев, зрізка аварійних, сухих, утримання клумб, газонів, смуг зелених насаджень; створення дитячих майданчиків тощо (за виключенням проведення ремонту доріг і тротуарів));

- культурний (збереження культурних традицій; підтримка творчих колективів; організація фестивалів та розвиток мистецтва);

- молодіжне дозвілля (проєкти, які направлено на підтримку ідей талановитої молоді);

- екологічний (проєкти, які направлено на покращення екологічного стану та підвищення рівня екологічної культури жителів громади; створення нових зелених зон; облаштування годівничок для птахів; встановлення смітників тощо);

- спортивний (проведення заходів, подій, марафонів для популяризації серед жителів громади спорту та здорового способу життя, розвиток традиційних видів спорту для громади);

- інклюзія (забезпечення доступу до громадських об'єктів громади людей з інвалідністю)

- туристичний (підтримка розвитку туристичних ініціатив, розробка брендінгу, створення творчих майстерень).

Вимоги до конкурсної пропозиції:

• назва проєкту має відображати зміст проєкту і бути викладеною лаконічно, в межах одного речення;
  • проєкт подається за встановленою формою (додаток 1);
  • проєкт не повинен суперечити чинному законодавству України;
  • реалізація проєкту повинен належати до компетенції виконавчих органів Батівської селищної ради;
  • проєкт має бути загальнодоступним для мешканців громади;
  • проєкт повинен бути реалізований протягом одного бюджетного року і спрямований на кінцевий результат;
  • проект у сфері просторового розвитку має відповідати Генеральному плану громади, іншій містобудівній документації та реалізовуватись на землях та об’єктах, які належать до комунальної власності Батівської селищної територіальної громади;
  • проєкт має отримати підтримку не менше 10 осіб – жителів Батівської селищної територіальної громади (крім автора), що засвідчується відповідними підписами. Автор ініціативи не може бути у списку осіб, які її підтримують (додаток 2).

Автором проєкту може бути фізична особа, віком від 16 років, яка є громадянином України, зареєстрована та/або проживає на території Батівської селищної територіальної громади.

Обсяг фінансування: 50 000 грн.

Конкурсні пропозиції подаються організатору конкурсу до 18:00 к.ч. 17 червня 2021 року за наступною електронною адресою: batyu.kozseghaza@gmail.com, окрім того Ви можете скористатись послугами звичайної пошти (адреса для листування: 90212, Берегівський р-н., смт.Батьово, вул.Кошута,128). Заявки, отримані після зазначеного часу, розглядатися не будуть.

Термін прийому конкурсних пропозицій: з 03 червня 2021 р по 17 червня 2021 р.

Найкращий проєкт громадських ініціатив, серед тих які отримали позитивну оцінку, визначають жителі Батівської селищної територіальної громади шляхом голосування через електронне анкетування, яке буде розміщено на офіційному сайті Батівської селищної ради за адресою: https://batyovo-rada.gov.ua/ у відповідному розділі та офіційній фейсбук сторінці Батівської селищної ради Берегівського району Закарпатської області.

Один житель громади може проголосувати за 1 ініціативу, з числа приймаючих участь у конкурсі.

Термін проведення голосування з метою визначення кращої ініціативи:

з 25 червня 2021р. по 04 липня 2021р.

Термін визначення переможця: до 9 липня.

Термін реалізації ініціатив – до 3х місяців.

Чекаємо на проєкти від креативних мешканців громади!

Положення про конкурс