Карантин!

ВАЖЛИВО !

Шановні мешканці смт.Батьово!

З 23 березня 2020 року, тимчасово:

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ ВІДВІДУВАННЯ МАГАЗИНІВ, КРАМНИЦЬ, АПТЕК, ВІДДІЛЕННЯ ПОШТОВОГО ЗВЯЗКУ БЕЗ ЗАСОБІВ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДИХАЛЬНИХ ШЛЯХІВ

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ НЕ ДОТРИМУВАТИСЬ ДИСТАНЦІЇ МІЖ ВІДВІДУДУВАЧАМИ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ (МІНІМАЛЬНА ДИСТАНЦІЯ 2 МЕТРИ) ОКРІМ ЧЛЕНІВ ОДНІЄЇ СІМ’Ї, МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ, ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ, ПРАЦІВНИКІВ КОМУНАЛЬНИХ ТА ЕКСТРЕННИХ СЛУЖБ, ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ ВІДВІДУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ (МАГАЗИНІВ, АПТЕК, ВІДДІЛЕНЬ ПОШТОВОГО ЗВ’ЯЗКУ ДІТЬМИ ДО 14-ТИ РОКІВ БЕЗ СУПРОВОДУ БАТЬКІВ ЧИ ОСІБ, ЯКІ ЇХ ЗАМІНЮЮТЬ)

ПІКЛУЙТЕСЬ ПРО ЛІТНІХ ЛЮДЕЙ, ЯКІ ПОТРЕБУЮТЬ НАШОЇ ДОПОМОГИ

ДЯКУЄМО ЗА ПОРОЗУМІННЯ ТА ВАШУ ГРОМАДСЬКУ ПОЗИЦІЮ!

БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ ТА СВОЇХ БЛИЗЬКИХ!

 

FELHÍVÁS

Felhívjuk a lakosság figyelmét, hogy 2020. március 23-tól ideiglenesen

TILOS VÉD?MASZK VISELÉSE NÉLKÜL BELÉPNI A GYÓGYSZERTÁRBA, POSTAHIVATALBA, BOLTOKBA, ÜZLETEKBE!

TILOS A KÖZINTÉZMÉNYEKBEN TÖMÖRÜLNI (TARTSÁK BE EGYMÁS KÖZÖTT A 2 MÉTER TÁVOLSÁGOT),KIVÉVE A KÖZELI CSALÁDTAGOKNAK, EGÉSZSÉGÜGYI DOLGOZÓKNAK, HATÓSÁGI SZEMÉLYEKNEK, KOMMUNÁLIS DOLGOZÓKNAK ÉS A KATASZTRÓFAVÉDELEM MUNKATÁRSAINAK.

TILOS A KÖZINTÉZMÉNYEKET (BOLTOKAT, GYÓGYSZERTÁRAT, POSTAHIVATALT)  14 ÉVEN ALULI GYEREKEKNEK FELN?TT KÍSÉRETE NÉLKÜL LÁTOGATNI.

SEGÍTSÜK AZ ID?SEKET!!!

MEGÉRTÉSÜKET, EGYÜTTM?KÖDÉSÜKET KÖSZÖNJÜK! 

VIGYÁZZUNK EGYMÁSRA!

 

BÁTYÚI NAGYKÖZSÉGI TANÁCS

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *